Shellac Kalıcı Oje Uygulaması ile her daim sağlıklı ve güzel tırnaklarınız olsun istemez misiniz?

Kişisel bakımda ve güzellikte belki de en önemli ve en çok zaman tırnaklarımız ile harcanır… Manikür bir yana ojeyi yenilemek, bozmamak, bozunca tekrar yenilemek bile bazen dert olur ve uğraştırır biz kadınları… Oje yenileme konusuna da sonunda kalıcı bir çözüm geldi! Kalıcı oje!

14 gün parmağınızdan çıkmayan mucize olan kalıcı oje uygulaması ile Dünya'nın ilk hybrid ojesine ''Merhaba'' deyin. Shellac'in patenti onaylanmış ve 2010 yılının en iyi yeni icatları listesinde i-pad ile birlikte yer alan ödüllü UV3 Teknolojisi ile; kolay, pürüzsüz, iki hafta süre ile dayanan, soyulmayan, sıfır kuruma süresi ile gerçek bir yeniliğe, yani kalıcı oje uygulamasına hazır olun!

Shellac Kalıcı Oje'leri aynı zamanda tırnak bakımında tırnak güçlendirme amaçlı uygulanıyor. Tırnak sararmaları, katmanlarına ayrılma, çizgili ve çukurlu tırnakları olanlar, ince ve zayıf tırnaklara sahip olanlar, tırnakları yavaş uzayanlar ve tırnak yeme alışkanlığı olanlarda düzenli kullanıldığında ve mutlaka zehirsiz oje kullanıldığında (Formaldhyde, Tolune, DBP içermeyen CND marka ojeleri tercih edebilirsiniz) tırnakların güçlenmesini ve 2 kat daha hızlı uzamasını sağlıyor.

Shellac özel formülüyle, tırnakta ojelerden veya kimyasallardan kaynaklanan sararmaları, düzenli kullanıldığında 105 günde iyileştiriyor. Aynı zaman Shellac 'in üzerinde yer alan gözle görülmeyen minik tüneller yardımıyla Shellac dünyanın hava ve suyu geçiren ilk ojesi olma özelliğini taşıyor.

Zararlı kimyasallar içermeyen uygulamada, tırnaklar zarar görmüyor. 3 aşamada sürülen ojeler, özel UV makineleriyle uygulanıyor. Ojeyi çıkarmak için yine kuaför ya da güzellik salonunda 10 dakika ayırmanız yeterlidir.


Kalıcı oje uygulaması uzman ellerde yapılmalıdır. Aksi takdirde tırnaklarınız yanlış uygulamalar yüzünden zedelenebilir.


Siz değerli müşterilerimize daha iyi bir hizmet verebilmek adına bizimle iletişime geçin.